Recrutement Albanie

1338 offres de recrutement sur 133 pages pour Albanie :

Recrutement Inside Sales Automotive B2C_Autohero

Auto1 Group - Tirana County

Descrizione dell'azienda AutoHero, l'innovativa concessionaria di auto usate online, offre vetture di alta qualità che i clienti possono acquistare con un semplice click. Offriamo solo vetture testate, non incidentate, con storico manuten......

6 février 2023

Recrutement Kërkojmë punonjëse, Agjente Udhëtimi

Albanian Eagle Tours - Albanie

Kërkojmë punonjëse, Agjente Udhëtimi. Albanian Eagle Tours – Tiranë Kërkojmë një person qe ka deshirë të mesoj, të punoj, të zhvillohet, dhe të investohet në të ardhmen drejt turizmit! Paga: Me siguracione të plota, variable, sipas vle......

6 février 2023

Recrutement Kerkohen operator me/pa eksperience per fushaten Telecom Italia. (mundesi punesimi nga shtepia)

iCON ALBANIA - Tirana

Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushaten Telecom Italia. Ofrohet mundesi punesimi part dhe full time Orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00 Per kedo qe nuk ka eksperience zhvillohet trajnim falas nga kompania Personat qe kane ......

6 février 2023

Recrutement Specialiste Inventari – Tiranë

Tirana

FASHION AVENUE & MERCATO ITALIA pjese e MEGATEK, hipermarketi me i madh ne shqiperi i ” Do it your Self”, kerkon te punesoje Specialiste Inventari” Qellimi i pozicionit : Mirembajtjen dhe organizimin e llogarive te Inventarit , pergatitje......

6 février 2023

Recrutement Kërkojme operator në gjuhën italiane

Eupune - Tirana

Flet italisht por nuk ke eksperience? Dëshiron të fillosh punë në nje zyre serioze dhe komode ku të ardhurat të jen të larta? Dëshiron të kesh fundjavën pushim? E kemi ruajtur vëndin për ty! Jemi në kërkim të operatorëve në gjuhën i......

6 février 2023

Recrutement Kasiere – Tiranë

Tirana

MERCATO ITALIA pjese e MEGATEK është një Hipermarket i tipit “Do It Yourself”, po kërkon nje punonjës për Departamentet e saj Kasiere: Detyrat dhe Pergjegjesite Mirepret me etike te larte profesionale cdo Klient qe afrohet prane kasave. ......

6 février 2023

Recrutement KSH Marketing kerkon Punetor/e magazine (Vendbanim ne Kamez)

KSH Marketing - Albanie

KSH MARKETING shpk me vendndodhje Rr. Ali Demi, Liqeni i Paskuqanit, Tirane operon ne shitje me shumice dhe pakice te artikujve ushqimore, detergjente dhe kozmetike. Kerkon te punesoje punetore magazine per pergatitjen e malit sipas poro......

6 février 2023

Recrutement Kamarier /e

Salus.tirana - Tirana

Në kuadër të procesit të plotësimit të personelit Spitali Salus kërkon Kamarier /e me karakteristikat si më poshtë: Të jetë i komunikueshem dhe bashkëpunues. Të jetë i/e gatshme të punoj me dy turne. Të respektojë me përpikmeri oraret dh......

6 février 2023

Recrutement Finance assistant junior

newmoment - Albanie

FINANCE ASSISTANT JUNIOR New Moment Tirana, one of the leading companies in the marketing industry has started the process of hiring an employee in the position: Finance Assistant Junior Main duties and responsibilities: Book daily tra......

6 février 2023

Recrutement Tirane, ofrohet vend pune Cashier

Queen Casino Tirana - Albanie

The Casino Cage Cashier is responsible for finalizing cash payment to customers, maintaining the balance, and interacting with customers in a friendly and professional manner. Responsibilities: Calculates totals for customers' chips and......

6 février 2023

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>